piątek, 23 września 2011

Zaginął Sebastian Szczypior

Sebastian Szczypior
WIEK DZIŚ : 36 lat

MIEJSCE OSTATNIEGO POBYTU : Włochy

Zaginął na terenie Włoch 11 marca 2005 roku w Rzymie lub Ostii Antice.

Z relacji matki i siostry wiemy, że 10 lat temu Sebastian wszedł w konflikt z prawem i został osadzony w więzieniu. W trakcie odbywania kary znalazł się w szpitalu, skąd uciekł za granicę. Po jakimś czasie odezwał się do matki z Grecji. Utrzymywał kontakt telefoniczny z matką.
Następnie znalazł się we Włoszech o czym poinformował matkę i siostrę. Nigdy jednak nie podał im swojego numeru telefonu ani miejsca pobytu. Mówił, że lepiej by matka i siostra tego nie wiedziały. 
11 marca 2005 roku, późnym wieczorem Sebastian rozmawiał telefonicznie z matką. Dzwonił jak zwykle z budki telefonicznej. To był ostatni kontakt z najbliższymi. Kilka tygodni po tej rozmowie młoda kobieta poinformowała matkę, że Sebastian nie żyje i nie wiadomo, gdzie został pochowany. Konsulat Polski twierdzi, że Sebastian nie został aresztowany ani nie figuruje na liście przestępców. Mamy nadzieję  na kontakt z kobietą, która telefonowała do matki Sebastiana w kwietniu 2005 roku.

FILMBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje o zaginionym, podziel się nimi w komentarzu lub napisz na kontakt@szukamywas.pl.
Komentarze obraźliwe będą usuwane.