piątek, 23 września 2011

Zaginęła Andżelika Rutkowska

Andżelika Rutkowska
WIEK W DNIU ZAGINIĘCIA : 9 lat

OSTATNIE MIEJSCE POBYTU : Koło

Andżelika Rutkowska zaginęła w ferie zimowe w 1997 roku, miała wtedy 10 lat. Około godziny 13:00 dziewczynka wyszła pobawić się na podwórku, kiedy jej dziadek wyszedł aby zawołać ją na obiad, po Andżelice nie było śladu. Nikt nie widział i nie słyszał co się stało chociaż było tam sporo ludzi. Andżelika wychowywała się u dziadków od strony matki. Była z nimi bardzo związana, a szczególnie z dziadkiem.
Poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Rodzina korzystała z pomocy policji i jasnowidzów, każdy z jasnowidzów twierdził, że dziewczynka żyje i została uprowadzona. Jeden z jasnowidzów wskazał miasto, w którym faktycznie podobne dziecko było widziane, co potwierdziły 3 wiarygodne osoby. Rodzina spędziła w tym mieście tydzień nocując w samochodzie, oplakatowano je zdjęciami.Ostatnia informacja którą rodzina otrzymała od pewnej jasnowidz brzmi: Andżelika przebywa w Niemczech miejscowość Drezden dzielnica Blasewitz Wald-park i figuruje tam jako osoba o dwa lata młodsza i ma na imię Ula (po niemiecku).

"Z podwórka nie wróciła na obiad, więc kiedy zupa wystygła, dziadek poszedł jej szukać."8 komentarzy:

 1. Serce pęka,sama jestem matką nie wyobrażam sobie takiej tragedi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wciąż wierzymy, że uda się Andżelikę odnaleźć.

   Usuń
  2. Witam
   Od momentu jak szukano w mediach ...Maje i zobaczyłam dodane przez państwa zdięcie Andżeliki,pierwszy raz usłyszałam o waszej rodzinnej tragedii.Powiem tak w czerwcu na stałe wyjeżdżam do Niemiec ,postanowiłam sobie że gdziekolwiek będę podróżować ,będę miała szeroko oczy otwarte i jeszcze dookoła głowy.Być może gdzieś ona jest właśnie w Niemczech strasznie państwu współczuje ,natomiast zawsze należy wierzyć choć wiem że to trudne i czasem sił brak ale poprostu musicie pamiętać że nadzieja umiera ostatnia.

   Usuń
 2. Andżelika się odnajdzie. Ja w to wierze z całego serca !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mieszkam w Dreznie,blisko dzielnicy Blasewitz.O takim imieniu i nazwisku nie mieszka pani Rutkowska.Szukajmy mimo wszystko dalej na terenie Polski.Viel Glück!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro zmieniono jej imię i wiek to z całą pewnością ma również inne nazwisko .. Nie pozostaje nic innego jak tylko posiłkować się zdjęciem dziecka i mieć oczy i uszy szeroko otwarte.

   Usuń
  2. Skoro zmieniono jej i imię i wiek to oczywistym jest, że zmianie uległo również nazwisko. Nie pozostaje nic innego jak tylko posiłkować się zdjęciem dziecka i mieć oczy i uszy szeroko otwarte.

   Usuń
 4. W zakopanym chodzi kobieta łudząco podobna do zaginionej

  OdpowiedzUsuń

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje o zaginionym, podziel się nimi w komentarzu lub napisz na kontakt@szukamywas.pl.
Komentarze obraźliwe będą usuwane.