piątek, 17 czerwca 2011

Zaginął Mateusz Żukowski

Mateusz Żukowski
Ostatnie miejsce zameldowania: NIELISZ - OBSZAR WIEJSKI UJAZDÓW, 33/
 Data urodzenia: 1996
 Wzrost: DO 150 CM
 Kolor oczu: JASNE

Od prawie 3 lat rodzice 10-letniego Mateusza Żukowskiego czekają na powrót syna. Nie śpią po nocach, chodzą do wróżek. Wierzą, że chłopiec żyje i być może został uprowadzony do Niemiec.

26 maja 2007 r. o godzinie 15.00, 10-letni Mateusz Żukowski, szczupły, rudowłosy chłopiec o piegowatej twarzy, zamieszkały w Ujazdowie (woj, lubelskie), wyszedł z domu w towarzystwie dwóch kolegów. Nie powrócił do dnia dzisiejszego.

Tego samego dnia w godzinach nocnych nad rzeką Wieprz znaleziono jego ubrania. Nurkowie, straż pożarna i rybacka wielokrotnie przeszukiwali rzekę, ale na ciało chłopca nie natrafiono. Czy Mateusz padł ofiarą przestępstwa, czy utonął, a rzeka zabrała jego ciało gdzieś daleko?
Progresja wiekowa: 16 lat

7 komentarzy:

 1. Będę się rozglądać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam sam jestem ojcem zaginionego Mateuszka współczuję rodzinie ale wiem że jest dużo zaniedbań ze strony Prokuratorów oraz Policji co chodzi o mojego zaginionego syna to sprawę umorzyli tylko dlaczego jak by dobrze podchodzili do tego to by dużo osób by było odnalezione ale my jesteśmy szarakami bo jak by zaginęło ich dziecko albo Prezydenta to by cały świat przetsząsneli mój syn Mateusz zaginął 26.05.2007 roku do tej pory nie wiemy co się z nim stało chłopcy ci Jaworscy co byli z moim synem zmieniali 4 razy wersje zdarzenia,zażądałem dla całej Rodziny wykrywacza oraz dla 2 Policjantów i 2 Prokuratorów do tej pory nie mam zgody mówią że nic nie mają nowego do wszczęcia postępowania taka jest sprawiedliwość w Polsce współczuję wszystkim rodzinom zaginionym powiem tyle nie ma sprawiedliwości .

  OdpowiedzUsuń
 3. Mateuszek musi wrócić do domu !

  OdpowiedzUsuń
 4. Zalogowałam się u Was! Też chcę pomóc rodzinie Mateuszka !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetnie. Dziękuję. Zgłoś się do administratorki marta wawa w sprawie pomocy w działaniach.

   Usuń
 5. Dlaczego ginie tyle ludzi co się dzieje w naszym Świecie kiedyś tak nie było wspólczuję rodzinom zaginionym dobrze że powstał taki Portal Szukamy waz oni to nagłaśniają gdzie tylko się da .Wszystko by było dobrze żeby telewizja i inne media więcej to nagłaśniali żeby lepiej Policja podchodziła do takich spraw pozdrawiamy Portal Szukamy Waz rodzina ...Żukowskich

  OdpowiedzUsuń
 6. sprawdzcie to
  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140215%2FZAMOSC%2F140219615

  OdpowiedzUsuń

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje o zaginionym, podziel się nimi w komentarzu lub napisz na kontakt@szukamywas.pl.
Komentarze obraźliwe będą usuwane.